Balta muilo bazė 10kg

Balta muilo bazė 10kg
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: 876
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 57.00€
  • Be PVM: 47.11€
+
-Žymos: muilo bazė

Produkto aprašymas

Balta ,ekologiška, bekvapė muilo bazė- Crystal white. Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma bazė naudojama muilo gamybai. Ši bazė yra labai aukštos kokybės, pasižymi savo ypatingu baltumu, lengvai lydoma ir greitai sustingstanti. Cristal white galima naudoti su kitomis bazėmis norint išgauti savo unikalius sluoksnių kontrastus. Su šia muilo baze lengvai pasigaminsite savo mėgstamą muilą įdėdami mėgstamus ingredientus, kvapus ir spalvas. Muilo bazėje nėra SLS (Sodium Lauryl Sulfate), todėl muilas, sureagavęs su vandeniu, neišskiria daug putų.  

Baltos muilo bazės charakteristika: Muilo bazė pagaminta natrio šarmo- palmių apliejaus (biologinių ingredientų) pagrindu.

Sudėtis: Aqua (Water), Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sorbitol, Sodium sarcosinate,Titanium(IV) oxide.

Lydymosi temperatūra: 55-65º C.

Virimo temperatūra: 100ºC.

PH lygis: 9.0-11.0(1% vandenyje).

Spalva: Balta,nepermatoma

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą. Kilmės šalis-Kinija.  


Muilo gaminimo instrukcija

 
  •  Supjaustykite bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame bazę kaitinti ne ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies.Supjaustytą bazę sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Kai muilas sustings, išimkite jį iš formos.
Muilo gaminimo vaizdinė medžiaga:


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės