Balta muilo bazė (be sls) 1-2-3-5-10-20kg

Balta muilo bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: 874
  • Prieinamumas: Neturime
  • 6.00€
  • Be PVM: 4.96€

Galimi pasirinkimaiŽymos: muilo bazė, balta muilo bazė

Balta muilo bazė (be sls)

Produkto aprašymas

  Balta, bekvapė muilo bazė- Cristal white. Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. Ši bazė yra labai aukštos kokybės, pasižymi savo ypatingu baltumu, lengvai lydoma ir greitai sustingstanti. Balta muilo bazė gali būti naudojama su kitomis bazėmis norint išgauti pagaminto muilo unikalius sluoksnių kontrastus. Su šiuo produktu lengvai pasigaminsite savo nepakartojamą muilą įdėdami mėgstamus ingredientus, kvapus ir spalvas. Balta muilo bazė yra populiariausias produktas norint susikurti savo gamybos muilą naudojant papildomus priedus. Muilo bazė neturi SLS (Sodium Lauryl Sulfate), todėl muilas, sureagavęs su vandeniu, neišskirs daug putų.  


Balta muilo bazė- charakteristika:

Muilo bazė pagaminta natrio šarmo- palmių aliejaus (biologinių ingredientų) pagrindu.

Sudėtis: Aqua (Water), Aqua (Water), Sodium Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sorbitol, Dosodium EDTA, Sodium laurate, Sodium lauroyl sarcosinate, (Olea Europaca) Olive oil, Titanium oxide.

Lydymosi temperatūra: 55-65º C.

Virimo temperatūra: 100ºC.

PH lygis: 9.0-11.0 (1% vandenyje).

Spalva: Balta.

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis: Kinija.       


Muilo gaminimo instrukcija

 
  •  Supjaustykite baltą muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies.Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga

SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės