Muilo bazė su sviestmedžio sviestu 1kg

Muilo bazė
Click image for Gallery

Muilo bazė

Muilo bazė

Rankų darbo muilas – itin vertinamas ir dažnai pasirenkamas kaip dovana įvairių švenčių ar renginių metu. Artėja šventė ir svarstote kaip patiems pasigaminti muilą namuose bei nustebinti artimuosius? Paprasčiausias ir saugiausias būdas muilo gamybai panaudoti baltą arba skaidrią muilo bazęMuilo bazė, arba dar kitų vadinamas bazinis muilas, yra saugus ir sertifikuotas produktas, iš kurio galima sukurti mielas ir praktiškas dovanėles šeimos nariams, draugams ar kolegoms. Juk muilas – priemonė, be kurios turbūt jau negalėtume įsivaizduoti savo kasdienybės.

Tik el.parduotuvėje Silikon.lt balta muilo, su ypač vertinamu ir teigiamai odą veikiančiu sviestmedžio aliejumi už itin gerą kainą. Taupykite laiką ir pinigus įsigydami muilo bazę pigiau internetu.

Muilo bazės charakteristika:

Muilo bazė pagaminta natrio šarmo - palmių aliejaus (biologinių ingredientų) pagrindu.

Sudėtis:   Aqua (Water), Sodium Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sorbitol, Disodium EDTA, Sodium Laurate, Sodium Lauryl Sulphate, Olive Oil, Shea butter, Titanium Oxide.
Lydymosi temperatūra: 55-65º C.

Virimo temperatūra: 100ºC.

PH lygis: 9.0-11.0 (1% vandenyje).

Spalva - balta.

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis - MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis - Kinija.       


Kaip pasidaryti muilą iš muilo bazės?

 
  • Supjaustykite baltą muilo bazę, arba kitaip vadinamą bazinį muilą, į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišant ir neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies.
  • Pirmiausia įpilkite vandens į puodą arba kitą indą ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilo bazę (bazinį muilą) sudėkite į atskirą dubenėlį ir įdėkite į indą su karštu vandeniu. Tokiu būdu muilo bazė  tolygiai išsilydys, neprisvils ir neužvirs.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, pilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, muilo bazę išmaišykite ir išpilstykite į turimas formeles.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formelės. 
  • Muilo gamyba iš muilo bazės baigta. Galite pasidžiaugti savo rankų darbo muilais ir nustebinti artimuosius miela bei praktiška dovana!

Muilo gamyba - vaizdinė medžiaga


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės