Balta muilo bazė su vit. E (lėto stingimo) 0,5 kg

Muilo bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: mb683
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.50€
  • Be PVM: 2.89€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: muilo, balta, stingimo, Balta, bazė, lėto, Muilo bazė, Balta muilo bazė, Muilo bazė Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg, Balta muilo bazė Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg, Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg Muilo bazė, Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg Balta muilo bazė

Balta muilo bazė

Produkto aprašymas

Balta muilo bazė yra lėto stingimo, bekvapė . Bazė unikali tuo, jog stingimo procese tampa lanksti (galima išlankstyti įvairiausias figūras). Su šiuo produktu lengvai pasigaminsite savo nepakartojamą muilą įdėdami mėgstamus ingredientus, kvapus bei spalvas.   Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. 


Balta muilo bazė- charakteristika:


Sudėtis: Aqua, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium laureth sulfate, Sucrose, Sodium laurate, Sodium chloride, Stearic acid, Lauric acid, Tetra sodium EDTA, Titanium dioxide, Tocopheral aceatare, BHT,Glycol stearate.

Lydymosi temperatūra: 52-54º C.

Virimo temperatūra: 100ºC.

PH lygis: 9.1-9.3.

Spalva: Balta.
Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis: Izraelis.

Muilo gaminimo instrukcija


  •  Supjaustykite baltą muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės