Balta muilo bazė su vit. E (lėto stingimo) 0,5 kg

Muilo bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: mb683
  • Prieinamumas: Neturime
  • 3.50€
  • Be PVM: 2.89€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: muilo, balta, stingimo, Balta, bazė, lėto, Muilo bazė, Balta muilo bazė, Muilo bazė Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg, Balta muilo bazė Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg, Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg Muilo bazė, Balta muilo bazė lėto stingimo 0, 5 kg Balta muilo bazė

Balta muilo bazė

Produkto aprašymas

Balta muilo bazė yra lėto stingimo, bekvapė . Bazė unikali tuo, jog stingimo procese tampa lanksti (galima išlankstyti įvairiausias figūras). Su šiuo produktu lengvai pasigaminsite savo nepakartojamą muilą įdėdami mėgstamus ingredientus, kvapus bei spalvas.   Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. 


Balta muilo bazė- charakteristika:


Sudėtis: Aqua, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Sodium laureth sulfate, Sucrose, Sodium laurate, Sodium chloride, Stearic acid, Lauric acid, Tetra sodium EDTA, Titanium dioxide, Tocopheral aceatare, BHT,Glycol stearate.

Lydymosi temperatūra: 52-54º C.

Virimo temperatūra: 100ºC.

PH lygis: 9.1-9.3.

Spalva: Balta.
Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis: Izraelis.

Muilo gaminimo instrukcija


  •  Supjaustykite baltą muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės