Balta muilo bazė su vit. E ornamentams 0,5 kg

Muilo bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: baz103y
  • Prieinamumas: Neturime
  • 3.50€
  • Be PVM: 2.89€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: muilo, balta, ornamentams, Balta, bazė, Muilo bazė, Balta muilo bazė, Muilo bazė Balta muilo bazė ornamentams 0, 5 kg, Balta muilo bazė Balta muilo bazė ornamentams 0, 5 kg, Balta muilo bazė ornamentams 0, 5 kg Muilo bazė, Balta muilo bazė ornamentams 0, 5 kg Balta muilo bazė

Muilo bazė

Produkto aprašymas

Ši muilo bazė yra skirta ornamentinių muilų gamybai, nes yra sausa ir ypatingai greitai stingstanti. Su šiuo produktu lengvai pasigaminsite savo nepakartojamą muilą įdėdami mėgstamus ingredientus, kvapus ir spalvas. Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai.  


Balta muilo bazė- charakteristika:


Sudėtis: Aqua, Sodium stearate, Glycerin, Propylene glycol, Sucrose, Sodium laurate, Stearic acid, Lauric acid, Titanium dioxide, Tetra sodium EDTA, Tocopherol acetate, BHT.

Lydymosi temperatūra: 56-62º C.

PH lygis: 9.8-10.4.

Spalva: Balta.

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis: Izraelis.


Muilo gaminimo instrukcija

 
  • Supjaustykite baltą muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies.Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės