Blizgus baigiamasis sluoksnis (atsparus UV) Top Pro 200C - 500/1800 g

Skaidrus epoksidas
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: IT- top pro200c500
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 15.50€
  • Be PVM: 12.81€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: epoksidin, derva, skaidri, atsparus, baigiamasis, sluoksnis, Skaidri, epoksidinė, (atsparus,

Epoksidinė derva

Produkto aprašymas

"Baigiamasis sluoksnis Top Pro" blizgus 500 g - Idealiai tinka padengti stalviršius ir stalus, padėklus ir visų tipų padėkliukus. Šis baigiamasis sluoksnis apsaugo nuo karščio ir įbrėžimų bei padidina atsparumą UV dėl pageltimo. Dėl elastingos sudėties turi aukštą atsparumą nusidėvėjimui ir atsparumą smūgiams. Galimas audinių meninis ir dekoratyvinis pritaikymas. Produktas atlaiko net iki 200 ° C ( 15 min.) !


Nerekomenduojama stingimo metu naudoti dujinio kaitintuvo ar karšto oro feno.


Specifikacijos:

Rinkinį sudaro  A ir B komponentai:

Komponentas A - epoksidinė derva 250 g

Komponentas B  -  kietiklis 250 g

Maišymo santykis: 1:1 (svorio dalimis).

Minimalus liejamas storis 1mm

Maksimalus vieno sluoksnio užpylimas galimas iki 5 mm storio.

Visiškai sustingsta per 72 val.

Kilmės šalis - Italija.


Poliuretanai yra reaktyvūs vandeniui ar drėgmei, taip pat dažams (dažikliams). Nedidelis kiekis šių medžiagų gali įtakoti dujų susidarymui, kurių galima pasekmė burbuliukų ar plėvelės efektas galutiniame rezultate. Galima įtaka baigiamojo sluoksnio sukibimui  ir su gaminiu.

Top Pro 200C baigiamasis sluoksnis gali reaguoti su dažančiomis  dalelėmis paskutiniame sluoksnyje. Tai išvengti galima ant gaminio užliejant skaidrios  minimalų  epoksidinės dervos sluoksnį. Norint pagerinti  dervos ir baigiamojo sluoksnio sukibimą-  galima dervą pašiaušti  švitriniu popieriumi (200-300 grubumo)

Nerekomenduojama epoksidino gaminio  paviršių nuvalyti alkoholiu ar vandeniu planuojant naudoti baigiamąjį sluoksnį Top Pro 200C. Užtenka paprasčiausiai gerai nuvalyti epoksidinį paviršių švariu sausu popieriumi, kad būtų pašalinta drėgmė ir dulkės.


Produkto naudojimo vaizdinė medžiagaSVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės