Ekologiška muilo bazė 0,5-1 kg

Ekologiška muilo bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: EC/tylkozOlejowOrganicznych*23
  • Prieinamumas: Neturime
  • 4.01€
  • Be PVM: 3.31€

Galimi pasirinkimaiŽymos: muilo, ekologiska, priedais, Ekologiška, bazė, 0, 5-1, Muilo bazė, Muilo bazė su priedais, Muilo bazė Ekologiška muilo bazė 0, 5-1 kg, Muilo bazė su priedais Ekologiška muilo bazė 0, 5-1 kg, Ekologiška muilo bazė 0, 5-1 kg Muilo bazė, Ekologiška muilo bazė 0, 5-1 kg Muilo bazė su priedais

muilo bazė- ekologiška

Ekologiška muilo bazė  dėl savo drėkinančių savybių puikiai tinka naudoti net jautrią odą turintiems žmonėms. Šios muilo bazės neutralus kvapas, todėl galėsite papildyti norimais aromatais.

Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. 

Muilo bazė, charakteristika:

Sudėtis: Glycerin, Aqua, Sodium Palmate, Sorbitol, Sodium Cocoate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Palm Acid, Coconut Acid, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

PH lygis: 9.5-10.5.

Spalva - šviesiai geltona.

Kilmės šalis - Didžioji Britanija.


Kaip pasidaryti muilą iš muilo bazės?

 
  • Supjaustykite muilo bazę, arba kitaip vadinamą bazinį muilą, į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišant ir neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies.
  • Pirmiausia įpilkite vandens į puodą arba kitą indą ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilo bazę (bazinį muilą) sudėkite į atskirą dubenėlį ir įdėkite į indą su karštu vandeniu. Tokiu būdu muilo bazė  tolygiai išsilydys, neprisvils ir neužvirs.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, pilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, muilo bazę išmaišykite ir išpilstykite į turimas formeles.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formelės. 
  • Muilo gamyba iš muilo bazės baigta. Galite pasidžiaugti savo rankų darbo muilais ir nustebinti artimuosius miela bei praktiška dovana!

Muilo gamyba - vaizdinė medžiaga


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės