Betono impregnantas "Ferrobruk" 3l

Betono impregnavimas
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: FKferrobruk
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 37.99€
  • Be PVM: 31.40€
+
-Žymos: betono, impregnantas, ferrobruk, trinkeli, formos, priedai, formoms, Betono,

Betono impregnantas

Betono impregnantas - tai produktas, skirtas paryškinti betono spalvą. Jis pagerina dažymą, pašalina skirtingų partijų gaminių spalvų skirtumus, taip pat įbrėžimus.

Naudojimas:

Prieš naudojimą stipriai išmaišykite. Dažymo metu taip pat būtina maišyti, nes gaminys linkęs sluoksniuotis. Jei reikia, naudokite skiediklį. Dažomas paviršius turi būti kruopščiai nuvalytas ir išdžiovintas. Impregnantas tolygiai užtepamas teptuku, voleliu arba purkštuvu. Atnaujintą paviršių galima naudoti po 24 val. Kitas impregnavimo sluoksnis, jei reikia, turi būti naudojamas po 3 valandų. Skiediklis turi būti naudojamas dažymo įrankiams plauti, laikantis ypatingo atsargumo ir bendrų priešgaisrinės saugos taisyklių. 

Impregnanto išeiga: efektyvumas 3-5 m2 nuo 1 litro priklausomai nuo impregnuotos medžiagos, tai yra nuo jos įsigeriamumo.


"Ferrobruk" yra degus produktas ir jį naudojant reikia laikytis priešgaisrinių taisyklių, kaip ir lako gaminių atveju. Uždarose patalpose naudoti tik su efektyvia ventiliacija.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės