Juoda muilo bazė su negyvosios jūros purvu 0,5-1-5-12-24kg

Muilo bazės
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: izr/MUD11
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.70€
  • Be PVM: 3.06€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: juoda, muilo, Juoda, bazė,

Muilo bazė

Produkto aprašymas

 Juoda glicerino muilo bazė. Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. Bazė yra saugi naudoti net jautrią odą turintiems žmonėms, drėkina ir maitina odą. Negyvosios jūros dumblas mažina uždegimus, ramina patinimus, raumenis, sąnarius, stangrina odą ir stimuliuoja kraujotaką bei tuo pačiu maitina ir drėkina odą. Negyvosios jūros mineralinis dumblas yra unikalios sudėties -  jame gausu mikroelementų, jis maitina, neutralizuoja toksinus, nesukelia jokių alerginių reakcijų. Negyvosios jūros dumblo pranašumas yra tai, kad jame esanti druska ir magnis gali pagerinti odos funkcionalumą, elastingumą, apsaugoti nuo žalingų aplinkos veiksnių.

Juoda muilo bazė- charakteristika:

Muilo bazė yra atspari temperatūros pokyčiams (ilgą laiką išlieka sausa ir nepakitusi). .

Sudėtis: Aqua, ceteareth25, propylene glycol, glycerin, sucrose, sodium laurate, sodium stearate, sud, sodium palamitate, sodium, myristate, sodium chloride,stearic acid, tetra, sodium EDTA, BHT, tocopherol aceatate
Lydymosi temperatūra: 39-50º C.

PH lygis: 9.5 - 10.5.

Spalva: tamsiai pilkos spalvos.

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis: Izraelis.      


Muilo gaminimo instrukcija

 
  •  Supjaustykite juodą muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies.Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga

SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės