Juodoji Afrikos muilo bazė 1kg

Juodoji Afrikos muilo bazė
Click image for Gallery

Juodoji Afrikos muilo bazė

Juodoji Afrikos muilo bazė -  pagaminta naudojant neapdorotą Afrikos juodąjį muilą iš Ganos.  Afrikos juodasis muilas gaminamas rankomis Ganoje, naudojant taukmedžių sviestą ir kokosų aliejų. Šioje muilo bazėje yra 5 % Afrikietiško juodo muilo. Muilo bazė neturi SLS (Sodium Lauryl Sulfate), todėl muilas, sureagavęs su vandeniu, neišskirs daug putų.  

Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. 


Sudėtis: Aqua,  Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Sodium Oleate, Shea butter, Sodium Cocoate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Sodium Citrate, Citric Acid.

Lydymosi temperatūra: 55-60º C.

PH lygis: 9.0-10.0.

Spalva - tamsi ruda.

Kilmės šalis - Didžioji Britanija.


Kaip pasidaryti muilą iš muilo bazės?

 
  • Supjaustykite muilo bazę, arba kitaip vadinamą bazinį muilą, į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišant ir neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies.
  • Pirmiausia įpilkite vandens į puodą arba kitą indą ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilo bazę (bazinį muilą) sudėkite į atskirą dubenėlį ir įdėkite į indą su karštu vandeniu. Tokiu būdu muilo bazė  tolygiai išsilydys, neprisvils ir neužvirs.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, pilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, muilo bazę išmaišykite ir išpilstykite į turimas formeles.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formelės. 
  • Muilo gamyba iš muilo bazės baigta. Galite pasidžiaugti savo rankų darbo muilais ir nustebinti artimuosius miela bei praktiška dovana!

Muilo gamyba - vaizdinė medžiaga


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės