Kieta plaukų šampūno bazė 0,5

Kieta šampūno bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: izr/solid
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.00€
  • Be PVM: 4.13€
+
-Žymos: kieta, sampuno, Kieta, šampūna, bazė,

Kieta šampūno bazė

Produkto aprašymas

  Kieta plaukų šampūno bazė -  naujiena kosmetikos gaminių rinkoje. Ši bazė neretai yra painiojama su muilu - jie yra tik panašūs, produktų paskirtis yra visiškai kitokia. Šioje kieto šampūno bazėje yra daug maistinių medžiagų, kurios pagerina plauko struktūrą bei galvos odos būklę. Privalumas: kieta šampūno bazė leis patiems pasirinkti tinkamus komponentus Jūsų plaukams.


Kieta plaukų šampūno bazė - charakteristika:


Sudėtis - Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Sodium Laurate Sulfate, Sucrose, Propyline Glycol, Sodium Chloride, Disodium Lauryl Sulfosuccinate, Titanium Dioxide, Stearic Acid, Lauric Acid, Tetra Sodium EDTA, Polyquaternium 7, Sodium Benzoate, Tecopherol Acetate, BHT.

Lydymosi temperatūra - 52-62 ºC.

Spalva - balta.

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis - Izraelis.Produkto naudojimas

Kietos plaukų šampūno bazės privalumas yra tai, jog ji gali būti gaminama ir praturtinama įvairiausiais priedais savarankiškai namuose. Šią kietą šampūno bazę Jūs galite papildyti visokiausiais žolelių ekstraktais, eteriniais aliejais bei kitais aromatiniais priedais.


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras