Lakas "Body 496" (blizgus) - 400ml

Lakas "Body 496" (blizgus) - 400ml
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: BCD-496
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 8.54€
  • Be PVM: 7.06€
+
-Žymos: lakas, body, blizgus, 400ml, apsauginiai, lakai, epoksid, gaminiams, Lakas,

Lakas "Body 496" (blizgus) - 400ml

Lakas "Body 496" - greitai džiūstantis, blizgus, universalus, gerai dengiantis aerozolinis lakas, atsparus mechaniniam poveikiui ir įvairioms klimato sąlygoms. Tinkamas darbui su epoksidine derva, gipsu, betonu ir kitomis medžiagomis. 


Naudojimas: 


Prieš naudojimą gerai suplakite. Pradėjus barškėti maišytuvo rutuliukui, purtykite 2-3 min. Purškiamas plotas turi būti sausas ir švarus nuo purvo, vaško, aliejaus ir kt. Purkšti 25 cm atstumu (susidaro plona plėvelė). Sekančius sluoksnius galima purkšti 3-5 minučių intervalais tada bus pasiekti geriausi rezultatai. Rekomenduojama purkšti 2-3 sluoksnius. Palikti 24 valandoms pilnai išdžiūti. Optimalus darbo temperatūros diapazonas 10-25°C.
SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės