Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju 0,5-1kg

Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: EC/MOAmuil
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.99€
  • Be PVM: 3.30€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: muilo, morkomis, agurkais, alaviju, priedais, Muilo, bazė, morkomis, , Muilo bazė, Muilo bazė su priedais, Muilo bazė Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju 1 kg, Muilo bazė su priedais Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju 1 kg, Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju 1 kg Muilo bazė, Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju 1 kg Muilo bazė su priedais

Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alaviju

Muilo bazė su morkomis, agurkais ir alavijupagaminta augaliniu pagrindu naudojant natūralų morkų aliejų, agurkų sėklų aliejų ir alaviją.  Šios muilo bazės sudėtyje yra vitaminų: E, B1, C, Omega - 6 riebalų rūgštis, kuri veiksmingai gydo išsausėjusią odą. Muilo bazė neturi SLS (Sodium Lauryl Sulfate), todėl muilas, sureagavęs su vandeniu, neišskirs daug putų.  

Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. 


Sudėtis: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol,  Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocos Nucifera, Cocamidopropyl Betain, Sodium Citrate, Citric Acid, Sodium Thiosulphate, Trisodium Sulfoccinate, Aloe Barbadensis, Helianthus Annuus Seed Oil, Daucus Carota,  Cucumis Sativus, Pentasodium Pentatate, Tetrasodium Etidronate.


Lydymosi temperatūra: 55-60º C.

PH lygis: 9.5-10.

Spalva - geltona.

Kilmės šalis - Didžioji Britanija.


Kaip pasidaryti muilą iš muilo bazės?

 
  • Supjaustykite muilo bazę, arba kitaip vadinamą bazinį muilą, į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišant ir neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies.
  • Pirmiausia įpilkite vandens į puodą arba kitą indą ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilo bazę (bazinį muilą) sudėkite į atskirą dubenėlį ir įdėkite į indą su karštu vandeniu. Tokiu būdu muilo bazė  tolygiai išsilydys, neprisvils ir neužvirs.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, pilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, muilo bazę išmaišykite ir išpilstykite į turimas formeles.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formelės. 
  • Muilo gamyba iš muilo bazės baigta. Galite pasidžiaugti savo rankų darbo muilais ir nustebinti artimuosius miela bei praktiška dovana!

Muilo gamyba - vaizdinė medžiaga


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės