Silikono tirštiklis 100 g

Silikono tirštiklis 100 g
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: siltir
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 5.00€
  • Be PVM: 4.13€
+
-Žymos: silikono tirštiklis, silikono sutirštintojas

Produkto aprašymas

Techninio silikono tirštiklis -  trečiasis komponentas, skirtas silikono mąsei sutirštinti. Tai labai aktualu gaminant formas vertikaliu tepimo būdu ar naudojant kitose situacijose, kur reikalinga tiršta silikono konsistencija. Sutirštintas   silikonas  pasidaro stabilesnis ir mažiau nubėginėja nuo tepamo paviršiaus. Tirštiklis tinkamas naudoti tik  su techniniu silikonu.  


Silikono tirštiklio naudojimas

Kokybiškam rezultatui pasiekti, pirmąjį  tepamo silikono sluoksnį patariama naudoti be tirštiklio tam, kad būtų minimalus oro burbulų susidarymas. Ruošiant tepti antrąjį sluoksnį, silikonas gerai sumaišomas su kietikliu, o po to tirštikliu 1-10 proc. santykiu prieš pat naudojimą. Įprastai tirštiklio kiekis naudojamas individualiai, pagal norimą konsistenciją pasiekti. Patariama silikono ir tirštiklio kiekį maišyti tik tiek, kiek planuojama sunaudoti.


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.


Formos gamybos tepimo būdu video


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės