Skaidri muilo bazė svirlams 0,5-1kg

Muilo bazės svirlams
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: EC/ecobz
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.71€
  • Be PVM: 3.89€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: muilo bazė svirlams, skaidri muilo bazė, muilo bazė pigiau, muilo bazės

Muilo bazė svirlams

Produkto aprašymas

  Skaidri glicerino muilo bazė  svirlams- naudojama skaidriam muilui su suspenduotais priedais gaminti. Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai.  Su šiuo produktu lengvai pasigaminsite savo nepakartojamą muilą įdėdami mėgstamus ingredientus, kvapus ir spalvas. Skaidri muilo bazė yra populiariausias produktas norint susikurti savo gamybos muilą naudojant papildomus priedus. 

Šios bazės privalumai:  Puikus putojimas, galima naudoti veganams (neturi gyvulinės kilmės produktų), gerai drėkina dėl labai didelio glicerino kiekio, kuris užtikrina malonią, lygią odą, neutralus kvapas, todėl galėsite įdėti savo mėgstamą aromatą, šis muilo pagrindas  yra vienintelis Lenkijoje, kuriame akredituotos laboratorijos dermatologiniai tyrimai patvirtina, kad jis yra saugus ir nerodo dirginančių ar alergizuojančių savybių.

Skaidri muilo bazė, charakteristika:

Muilo bazė yra atspari temperatūros pokyčiams (ilgą laiką išlieka sausa ir nepakitusi). 

Sudėtis: vanduo, propilenglikolis, natrio stearatas, glicerinas, sacharozė, natrio laureto sulfatas, sorbitolis, natrio lauratas, natrio miristatas, natrio laurilsulfatas, silicio dioksidas, natrio chloridas, stearino rūgštis, lauro rūgštis, pentanatrio pentetatas.Lydymosi temperatūra: 52-54º C.

Virimo temperatūra: 100ºC.

PH lygis: 9,5-10,5.

Spalva: Permatoma, skaidri.

Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.

Kilmės šalis: Didžioji Britanija      


Muilo gaminimo instrukcija

 
  •  Supjaustykite muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies.Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.


Muilo gamyba- vaizdinė medžiagaParašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės