Skaidrus epoksidas (atsparus UV) - "Baigiamasis sluoksnis 3D gaminiams" 370 ml

Skaidrus epoksidas
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: IT-3D
  • Prieinamumas: Neturime
  • 23.90€
  • Be PVM: 19.75€

Galimi pasirinkimaiŽymos: epoksidin, derva, skaidri, atsparus, baigiamasis, sluoksnis, Skaidri, epoksidinė, (atsparus,

Epoksidinė derva

Produkto aprašymas

"Baigiamasis sluoksnis 3D" -   Derva sukurta 3d gaminių baigiamajam sluoksniui. Naudojant šią dervą paviršius tampa blizgus bei atsparus smūgiams. Epoksidinė derva yra greito stingimo. Išsaugo visas gaminio formas ir pašalina nelygumus.  Po šio epoksido naudojimo, galimas gaminio poliravimas ir dažymas. Puikus atsparumas UV.

Rinkinį sudaro epoksidinė derva ir kietiklis:


Maišymo santykis: 100: 45 (pagal svorį)

Maišymo laikas:2 min.

Stingimo laikas: 

4 valandos esant 20 ° C

2 valandos esant 30 ° C

Geras sukibimas su PLA, ABS plastiku bei medžiu. Paprastas naudojimas siekiant suteikti 3D gaminiui vientisą  vienodumą ir atsparumą smūgiams. Dėl gero mechaninio atsparumo, jis t tinka taisyti ir pažeistus 3D dirbinius. Produktą rekomenduojama laikyti tamsioje, vėsioje ir sausoje vietoje, nuo tiesioginių saulės spindulių.

Prieš naudojimą ant paviršiaus, rekomenduojama gaminio paviršių pašlifuoti (švitriniu popieriumi). Taip pat patariama atlikti nedidelius išankstinius bandymus, kad būtų perprantamos dervos ypatybės darbo aplinkoje ir matomas produkto suderinamumas su  dengiamomis medžiagomis.


Kilmės šalis - Italija.

Epoksido naudojimo vaizdinė medžiagaSVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės