Šviesą atspindintys milteliai 100g

Šviesą atspindintys milteliai
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: reflpowder
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 13.00€
  • Be PVM: 10.74€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: sviesa, atspindintys, milteliai, 100g, epoksidin, derva, pigmentai, epoksidui, efektams, isgauti, Šviesą, Epoksidinė derva, Pigmentai epoksidui (efektams išgauti), Epoksidinė derva Šviesą atspindintys milteliai 100g, Pigmentai epoksidui (efektams išgauti) Šviesą atspindintys milteliai 100g, Šviesą atspindintys milteliai 100g Epoksidinė derva, Šviesą atspindintys milteliai 100g Pigmentai epoksidui (efektams išgauti)

Šviesą atspindintys milteliai 100g

Šviesą atspindintys milteliai - plačiai naudojami ne tik įvairiose pramonės srityse, bet ir kasdieninėse veiklose. Jie yra tinkami darbui su tekstile, betonu, metalu ir kt. medžiagomis. Šie milteliai puikiai pasitarnaus gaminant įvairius gaminius su epoksidine derva.

Sudėtis - SiO2, CaO, Na2O, TiO2 ir BaO.

Natūrali miltelių spalva - pasirinktinai balta arba sidabrinė.


Kiekis pakuotėje - 100g.


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės