Tamsoje šviečiantis smėlis (fosforas) - "Spalvų miksas" 20g

Dekoratyvinis smėlis
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: GJ-glowsand
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 3.87€
  • Be PVM: 3.20€
+
-



Žymos: derva, tamsoje, svieciantis, smlis, fosforas, spalv, miksas, epoksidin, priedai, naudojimui, epoksidine, kriauklyts, Tamsoje, šviečiantis, smėlis, (fosforas),

Tamsoje šviečiantis smėlis (fosforas) - "Spalvų miksas" 20g

Šviečiantys dažai (fosforo milteliai) - tai nekenksminga, saugi naudojimui medžiaga, kuri turi švytėjimo tamsoje savybių (gali švytėti tamsoje daugiau nei 24 valandas). Šviečiantys dažai, arba kitaip dar vadinami fosforiniai dažai, plačiai naudojami ne tik įvairiose pramonės srityse, bet ir kasdienėse veiklose. Tamsoje šviečiantis (liuminescensinis) smėlis puikiai tiks darbui su epoksidine derva, taip pat dekoruoti įvairiems rankdarbiams, medžio gaminiams ir t.t. 


Natūrali smėlio spalva dienos šviesoje -  spalvų miksas.

Kiekis pakuotėje - 20g.




SVARBU !


Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.


Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės