Namų kvapų bazė 0.1kg/0.25kg/1kg

Namų kvapų bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: namubaze
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.50€
  • Be PVM: 3.72€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: kvap, 25kg, kitos, preks, Namų, kvapų, bazė, 0.1kg/0.25kg/1kg, Kitos prekės, Kitos prekės Namų kvapų bazė 0.1kg/0.25kg/1kg, Namų kvapų bazė 0.1kg/0.25kg/1kg Kitos prekės

Namų kvapų bazė

Produkto aprašymas

Namų kvapų bazė - skaidri, bespalvė, turinti silpną eterio kvapą bazė, skirta namų kvapams gaminti. Ji taip pat naudojama purškiamuose gaivikliuose, dulksnose ir valymo priemonėse. Namų kvapų bazė sintetinė, netoksiška, alergenų neturinti medžiaga ir pagal chemijos reglamentus neklasifikuojama kaip pavojinga medžiaga. Sudėtyje nėra jokių gyvūninės kilmės medžiagų ir tinka veganams. Bazė yra tirpi vandenyje. 

Kiekis: 0.1kg/0.25kg/1kg

Naudojimas:
  • kvapiojo arba eterinio aliejaus: 10-20%
  • bazės: 80-90%
Siūlomos proporcijos gali būti keičiamos priklausomai nuo jūsų poreikių ir pageidavimų, kvapo intensyvumo.
Gaminant difuzorius ir gaiviklius reikia atsižvelgti į kvapiųjų medžiagų ar eterinių aliejų naudojimo apimtį pagal kvapų gamintojo IFRA.
Laikykite gaminį toliau nuo atvirų ugnies ir šilumos šaltinių. 

SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras