Purškiamas silikonas formoms "Polsilform"- 400 ml

Purškiamas silikonas formoms "Polsilform"-  400 ml
Click image for Gallery

Purškiamas silikonas formoms "Polsilform"- 400 ml

Polsilform (purškiamas silikonas) -  Izoliacinė atskyrimo medžiaga, kuri naudojama plastikų, gumos, maisto, medienos, popieriaus bei kitose pramonės šakose. Prailgina silikoninių formų, guminių ir plastikinių elementų tarnavimo laiką. Šis produktas neturi neigiamos įtakos  plastikų ir gumos apdirbimo technologiniams procesams ir nesukelia pagamintų gaminių defektų.

Polsilform®, kaip ir dera aukščiausios kokybės gaminiui, turi visus patvirtinimus (PZH sertifikatas), leidžiančius jį naudoti pačiomis reikliausiomis sąlygomis (taip pat turi atitikties deklaraciją gaminiui, patvirtintam liesti su maistu).

 Produktas yra bespalvis, bekvapis ir  be tirpiklių.


Naudojimo instrukcijos:

Prieš naudojimą gerai suplakti, tada purkšti ant paviršiaus +- 30 cm atstumu (dengimo sluoksnis purškiamas pagal poreikį).

Naudojant produktą silikoninėms formoms prieš epoksido liejimą - rekomenduojama  išpurkštą formą  pavalyti medvilniniu skudurėliu,  nes perteklinis vaško kiekis gali palikti žymių epoksido liejinyje.

Laikyti gerai vėdinamoje vietoje. Talpa yra suslėgt, todėl  ji turi būti apsaugota nuo saulės ir aukštesnės nei 50 ° C temperatūros.

Raktažodžiai:

Purškiamas silikonas, purskiamas silikonas gumoms, purškiamas silikonas automobiliams, purskiamas silikonas


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės