Silikonas T15 1kg

Silikonas T15 1kg
Click image for Gallery
 • Prekės kodas: 829
 • Prieinamumas: Neturime
 • 19.99€
 • Be PVM: 16.52€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: silikoninė guma, forminis silikonas, silikonas, liejimo medžiaga, skysta guma, skystas silikonas

Produkto aprašymas

Silikonas T15 - iš šios gumos dažniausiai gaminamos žvakių liejimo formos, gipso liejimo formos, muilų ir kitos smulkių- vidutinių gaminių liejimo formos. Silikoninė guma yra minkšta, pasižymi dideliu atsparumu tempimui, plėšimui, aukštai temperatūrai, šarmams ir rūgštims. Iš šio silikono pagamintos silikoninės formos yra tvirtos, daugkartinio naudojimo. Dvikomponentis silikonas tinkamas naudoti skulptūrų, dekoratyvinio akmens imitacijos, betono, epoksidinių-poliesterinų dervų ir kitų medžiagų formoms gaminti. Skystas silikonas formoms naudojamas ir tepamuoju būdu, tiesiog dedant trečiojo komponento- tirštiklio, ir didinant kietiklio maišymo santykį su skysta guma.

Silikonas skirstomas pagal šorų kietumo skalę: 05 (labai minkštas) -10-15-20-25-30 (tarpiniai modeliai) - 40 (kietas). Jei gaminamos mažos ar sudėtingo reljefo modelio silikoninės formos, patariamas naudoti minkštesnio tipo silikonas formoms (dažniausiai gaminamos žvakių liejimo formos, muilo liejimo formos ir t.t.). Jei gaminamos didelės silikoninės formos su nesudėtingu reljefu, pasirenkamas kietesnis forminis silikonas (dažniausiai gaminamos formos betono gaminiams, gipso formos ir t.t.).


Silikoninė guma T15 - charakteristika:


Spalva: skystas silikonas- balta / cinko kietiklis- mėlynas arba skaidrus (Silikoninę gumą galima pigmentuoti).

Klampumas(cs) - ~14000-16000.

Kietumas(Shore A) - 15±2

Atsparumas tempimui (Mpa) - 2,3

Atsparumas plėšimui (N/mm) - 13

Tasumas (%) - 480

Susitraukimas (%)   1-2.

Atsparumas temperatūrai 100-120ºC laipsnių.  

Formų gamyba - instrukcija

 • Pasiruošiame atitinkamo dydžio rėmelį arba dėžutę.
 • Į dėžutę įdedame modelį. Modelio apačią patariama priklijuoti prie pagrindo tam, kad pilamas silikonas nepasislintkų.
 • Karštais klijais arba kitomis medžiagomis suklijuojame rėmelio arba dėžutės šonus ir visą perimetrą aplink pagrindą, kad užpilta skysta guma neprasiskverbtų ir nepratekėtų.
 • Paimame šepetėlį ir ištepame visą modelį bei rėmelio kraštus specialiu atskiriamuoju vašku. Tuomet silikoninė guma neįsiskverbs į modelį bei rėmelį ir modelio išėmimas iš formos bus lengvesnis.
 • Rekomenduojame naudoti specialų silikoninį atskyrimo vašką.
 • Paimama  skysta guma formų gamybai ir gerai sumaišomas su kietikliu. Rekomenduojame naudoti tik 2 proc. (20g.) kietiklio- 1kg silikono. Naudojant šį santykį, maišymo metu susidarę burbulai, spėja pasišalinti per ilgesnį formos stingimo laiką. Naudojant kitus kietiklio maišymo santykius- Silikon.lt už gautą rezultatą neatsako!
 • Sumaišytą skystą gumą pilame viename krašte. Toks pylimo būdas sumažins burbulų susidarymo riziką.
 • Užpylus modelį silikonine guma, forma paliekama stingti  24 val. Būtina minimali patalpos temeratūra 22ºC.
 • Įsitikinus, jog skystas silikonas jau sukietėjo, modelį atskiriame nuo formos ir galime pradėti lieti dublikatus iš norimų medžiagų.

Silikoninės formos gaminimasParašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės