Balta (nerasojanti) muilo bazė 0,5-1-5-12-24kg

Balta (nerasojanti) muilo bazė
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: izr/60/40
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 4.01€
  • Be PVM: 3.31€

Galimi pasirinkimai

+
-Žymos: muilo, balta, nerasojanti, 24kg, Balta, (nerasojanti), bazė, 0, 5-1-5-12-24kg, Muilo bazė, Balta muilo bazė, Muilo bazė Balta (nerasojanti) muilo bazė 0, 5-1-5-12-24kg, Balta muilo bazė Balta (nerasojanti) muilo bazė 0, 5-1-5-12-24kg, Balta (nerasojanti) muilo bazė 0, 5-1-5-12-24kg Muilo bazė, Balta (nerasojanti) muilo bazė 0, 5-1-5-12-24kg Balta muilo bazė

Balta (nerasojanti) muilo bazė

Produkto aprašymas

Balta (nerasojanti) muilo bazė. Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. Bazė yra saugi naudoti net jautrią odą turintiems žmonėms. Balta (nerasojanti) muilo bazė yra bekvapė, be SLS, itin gerai putoja. Šios bazės sudėtyje yra glicerinas ir vitaminas E, kuris minkština ir drėkina odą. 

Balta (nerasojanti) muilo bazė - charakteristika:

Muilo bazė yra nerasojanti, todėl atspari temperatūros pokyčiams. 

Sudėtis: Aqua, Sodium stearate, Propylene glycol, Glycerin, Sodium Dodecyl Ether Sulfate, Sucrose, Sodium laurate, Sodium chloride, Stearic acid, Lauric acid, Tetra sodium EDTA, Titanium dioxide, Tocopherol aceatare, BHT, Glycol stearate.

Lydymosi temperatūra: 52 laipsniai.
Stingimas: vidutinio stingimo bazė.
PH lygis: 9.85.
Spalva: balta.
Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.
Kilmės šalis: Izraelis.      


Muilo gaminimo instrukcija

 
  •  Supjaustykite muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga

SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės