Muilo bazė su taukmedžio sviestu ir natūraliais avižų dribsniais 1kg

Muilo bazė su taukmedžio sviestu ir natūraliais avižų dribsniais
Click image for Gallery

Muilo bazė su taukmedžio sviestu ir natūraliais avižų dribsniais

Muilo bazė su taukmedžio sviestu ir natūraliais avižų dribsniais yra augalinio pagrindo, puikiai drėkina, užtikrina malonią ir lygia odą. Šios muilo bazės sudėtyje yra vitaminų: E,D ir provitamino A. Bazė  praturtinta natūraliu taukmedžio sviestu padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, kovoti su spuogais,  bėrimais. Muilo bazė turi SLS (Sodium Lauryl Sulfate), todėl muilas, sureagavęs su vandeniu, išskirs daug putų.  

Paskirtis: veido ir kūno priežiūrai. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. 


Sudėtis: 
Aqua, Glycerin, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Sorbitol, Sodium Laurate, Sodium Laureth Sulfate, Fine Oatmeal Powder, Sodium Chloride, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Myristate, Silica, Sucrose, Oatmeal, Titanium Dioxide, RBD Shea Butter, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate.

Lydymosi temperatūra: 55-60º C.

PH lygis: 9.5-10.5.

Spalva - balta.

Kilmės šalis - Didžioji Britanija.


Kaip pasidaryti muilą iš muilo bazės?

 
  • Supjaustykite muilo bazę, arba kitaip vadinamą bazinį muilą, į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišant ir neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies.
  • Pirmiausia įpilkite vandens į puodą arba kitą indą ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilo bazę (bazinį muilą) sudėkite į atskirą dubenėlį ir įdėkite į indą su karštu vandeniu. Tokiu būdu muilo bazė  tolygiai išsilydys, neprisvils ir neužvirs.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, pilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, muilo bazę išmaišykite ir išpilstykite į turimas formeles.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formelės. 
  • Muilo gamyba iš muilo bazės baigta. Galite pasidžiaugti savo rankų darbo muilais ir nustebinti artimuosius miela bei praktiška dovana!

Muilo gamyba - vaizdinė medžiaga


SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės