Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams 0,5-1-5-12-24kg

Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams
Click image for Gallery
  • Prekės kodas: izr/10/3/Y
  • Prieinamumas: Neturime
  • 3.50€
  • Be PVM: 2.89€

Galimi pasirinkimaiŽymos: muilo, balta, nerasojanti, ornamentams, 24kg, Balta, (nerasojanti), bazė, Ornamentams, 0, 5-1-5-12-24kg, Muilo bazė, Balta muilo bazė, Muilo bazė Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams 0, 5-1-5-12-24kg, Balta muilo bazė Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams 0, 5-1-5-12-24kg, Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams 0, 5-1-5-12-24kg Muilo bazė, Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams 0, 5-1-5-12-24kg Balta muilo bazė

Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams

Produkto aprašymas

Balta (nerasojanti) muilo bazė. Paskirtis: muilo gėlių gamyba, dekoracijos, muilo paviršiaus apipavidalinimas. Naudojimas: lydoma muilo bazė naudojama muilo gamybai. Bazė yra saugi naudoti net jautrią odą turintiems žmonėms. Balta (nerasojanti) muilo bazė yra bekvapė, neputojanti, greitai stingstanti ir standi. 

Balta (nerasojanti) muilo bazė Ornamentams - charakteristika:

Muilo bazė yra nerasojanti, todėl atspari temperatūros pokyčiams. 

Sudėtis: Aqua, sodium stearate, glycerin, propylene glycol, sucrose, sodium laurate, Stearic acid, lauric acid, titanium dioxide, tetra sodium EDTA, tocopherol acetate, BHT.

Lydymosi temperatūra: 57-62 laipsniai.
Stingimas: greito stingimo bazė.
PH lygis: 9.8-10.4.
Spalva: balta.
Produktas turi sudedamųjų dalių saugumo duomenis- MSDS sertifikatą.
Kilmės šalis: Izraelis.   
Dėnesio! Muilo bazė yra gamykliškai supjaustyta po 0,5kg, todėl gali pasitaikyti +- 50g paklaida vieno kilogramo pakavimui.


Muilo gaminimo instrukcija

 
  •  Supjaustykite muilo bazę į smulkius gabaliukus ir lydykite ant labai mažos ugnies, nuolat maišykite neleidžiant užvirti. Patariame muilo bazės nekaitinti ant tiesioginės ugnies. Pvz: Įpilkite vandens į puodelį ir uždėkite jį ant ugnies. Supjaustytą muilą sudėkite į atskirą dubenėlį ir uždėkite ant kaitinamojo vandens puodelio. Tokiu būdu muilo bazė bus kaitinama per vandens garus, o ne tiesiogiai, ko pasekoje sumažės tikimybė prisvilinti ir užvirti masei.
  • Kai muilo bazė pilnai ištirps, įpilkite į ją mėgstamus kvapus ir spalvas.
  • Sudėjus visus norimus ingredientus, masę supilkite į formą.
  • Muilui sustingus, išimkite jį iš formos. Muilo gamyba baigta, belieka tik išbandyti ir mėgautis savo sukurtais muiliukais.

Muilo gamyba- vaizdinė medžiaga

SVARBU !

Pateikta informacija yra nurodyta bazinė (gamintojo), todėl  įsigyti prekes rekomenduojame pirmiausiai mažais kiekiais ir ištestuoti  ar atitinka  produktai keliamus lūkesčius.

Silikon.lt neprisiima atsakomybės  už produktų  naudojimo   (ar su kitomis naudojamomis medžiagomis) sąveikų, pakitimų rezultatus.  Visi gauti produktų naudojimo rezultatai yra asmeninė kliento atsakomybė.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Susijusios prekės